| HEIGHT | 178.00 см |
| WIDTH | 56.0 см |
| DEPTH | 55.0 см |
| NET VOLUME | 271 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | AEG |
| MODEL: | OSC6L181ES |
| HEIGHT: | 178.00 см |
| WIDTH: | 56.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| NET VOLUME: | 271 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 198 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 73 L |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 219 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 34.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7333394131337 |























