| ВИСОЧИНА | 177.20 см |
| ШИРИНА | 54.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.9 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 271 L |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | ENA6LE18S |
| ВИСОЧИНА: | 177.20 см |
| ШИРИНА: | 54.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.9 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 271 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 198 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 73 L |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| МОНТАЖ С ПЛЪЗГАЩА СЕ ВРАТА: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 219 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 34.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7333394131085 |


























