| ВИСОЧИНА | 193.20 см |
| ШИРИНА | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 284 L |
| Марка | HISENSE |
| МОДЕЛ: | RB3B280SAWE |
| ВИСОЧИНА: | 193.20 см |
| ШИРИНА: | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 284 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 208 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 76 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 232 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6921727081803 |






























