| HEIGHT | 177.30 см |
| WIDTH | 54.0 см |
| DEPTH | 55.5 см |
| NET VOLUME | 251 L |
| INVERTER COMPRESSOR | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM | Yes |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | EHBQW 5518 E |
| HEIGHT: | 177.30 см |
| WIDTH: | 54.0 см |
| DEPTH: | 55.5 см |
| NET VOLUME: | 251 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 178 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 73 L |
| INVERTER COMPRESSOR: | Yes |
| TOTAL NO FROST SYSTEM: | Yes |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| MOISTURE ZONE: | Yes |
| FRESH ZONE: | Yes |
| WINERACK: | Yes |
| HOLIDAY MODE: | Yes |
| REVERSIBLE DOORS: | Yes |
| DOOR OPEN ALARM: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 229 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| SOUND POWER LEVEL: | 35.0 dB |
| WARRANTY: | 2+4 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 6901018094781 |


































