| ВИСОЧИНА | 177.30 см |
| ШИРИНА | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 251 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | EHBQW 5518 E |
| ВИСОЧИНА: | 177.30 см |
| ШИРИНА: | 54.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 251 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 178 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 73 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА БУТИЛКИ: | Да |
| РЕЖИМ ВАКАНЦИЯ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 229 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6901018094781 |


































