| HEIGHT | 82.00 см |
| WIDTH | 59.5 см |
| DEPTH | 54.5 см |
| NET VOLUME | 107 L |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | BU 1154 HCN |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 59.5 см |
| DEPTH: | 54.5 см |
| NET VOLUME: | 107 L |
| NET VOLUME FRIDGE COMPARTMENT: | 92 L |
| NET VOLUME FREEZER COMPARTMENT: | 15 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 145 kWh |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| SOUND POWER LEVEL: | 37.0 dB |
| EAN | 8690842573477 |


















