| ВИСОЧИНА | 82.00 см |
| ШИРИНА | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 107 L |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | BU 1154 HCN |
| ВИСОЧИНА: | 82.00 см |
| ШИРИНА: | 59.5 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.5 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 107 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 92 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 15 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 145 kWh |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| EAN | 8690842573477 |


















