| NUMBER OF MIXING PADDLES | 2 |
| COUNT OF PROGRAMS | 14 |
| DELAY | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | BM1350W |
| POWER: | 750 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| NUMBER OF MIXING PADDLES: | 2 |
| BREAD SIZE: | 900-1350Г |
| COUNT OF PROGRAMS: | 14 |
| DISPLAY: | Yes |
| DELAY: | Yes |
| HEAT MAINTENANCE FUNCTION: | Yes |
| AUTOMATIC PROGRAMS: | Yes |
| GLUTEN FREE PROGRAM: | Yes |
| DOUGH PUFFING PROGRAMME: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 7.700 kg |
| EAN | 3838782833410 |











