| БРОЙ БЪРКАЛКИ | 2 |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 14 |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | BM1350W |
| МОЩНОСТ: | 750 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| БРОЙ БЪРКАЛКИ: | 2 |
| РАЗМЕР НА ХЛЯБА: | 900-1350Г |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 14 |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПОДДЪРЖАНЕ НА ТОПЛИНА: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА БЕЗГЛУТЕНОВ ХЛЯБ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА НАБУХВАНЕ НА ТЕСТО: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.700 kg |
| EAN | 3838782833410 |











