| HEIGHT | 84.50 см |
| WIDTH | 91.50 см |
| DEPTH | 55.50 см |
| NET VOLUME | 196 L |
| Brand | CANDY |
| MODEL: | CCHH 200E |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 91.50 см |
| DEPTH: | 55.50 см |
| NET VOLUME: | 196 L |
| NUMBERS OF BASKETS: | 1 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 199 kWh |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8059019060873 |













