| ВИСОЧИНА | 84.50 см |
| ШИРИНА | 91.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 196 L |
| Марка | CANDY |
| МОДЕЛ: | CCHH 200E |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 91.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 196 L |
| БРОЙ КОШНИЦИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 199 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019060873 |













