| ВИСОЧИНА | 84.50 см |
| ШИРИНА | 91.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 196 L |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HCE 200 E |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 91.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 196 L |
| БРОЙ КОШНИЦИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 199 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019066035 |












