| ВИСОЧИНА | 85.80 см |
| ШИРИНА | 78.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.90 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 198 L |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ | Да |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | FH20E6W5 |
| ВИСОЧИНА: | 85.80 см |
| ШИРИНА: | 78.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.90 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 198 L |
| БРОЙ КОШНИЦИ: | 1 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 200 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838783101525 |









