| HEIGHT | 85.30 см |
| WIDTH | 89.10 см |
| DEPTH | 55.70 см |
| NET VOLUME | 191 L |
| LOCK | Yes |
| LIGHTING | Yes |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | FH19EAW |
| HEIGHT: | 85.30 см |
| WIDTH: | 89.10 см |
| DEPTH: | 55.70 см |
| NET VOLUME: | 191 L |
| NUMBERS OF BASKETS: | 2 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| LOCK: | Yes |
| LIGHTING: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 198 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 39.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782764554 |











