| HEIGHT | 82.50 см |
| WIDTH | 104.50 см |
| DEPTH | 72.00 см |
| NET VOLUME | 192 L |
| LOCK | Yes |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | CFc 1875 |
| HEIGHT: | 82.50 см |
| WIDTH: | 104.50 см |
| DEPTH: | 72.00 см |
| NET VOLUME: | 192 L |
| NUMBERS OF BASKETS: | 3 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | C |
| LOCK: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 32.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 9550000035034 |








