| ВИСОЧИНА | 82.50 см |
| ШИРИНА | 104.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 72.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 192 L |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | CFc 1875 |
| ВИСОЧИНА: | 82.50 см |
| ШИРИНА: | 104.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 72.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 192 L |
| БРОЙ КОШНИЦИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 32.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 9550000035034 |








