| ВИСОЧИНА | 82.50 см |
| ШИРИНА | 167.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 70.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 497 L |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | CFe 2500 |
| ВИСОЧИНА: | 82.50 см |
| ШИРИНА: | 167.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 70.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 497 L |
| БРОЙ КОШНИЦИ: | 2 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 295 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 9550000035089 |










