| ВИСОЧИНА | 82.50 см |
| ШИРИНА | 83.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 66.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 210 L |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | D |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ | Да |
| ОСВЕТЛЕНИЕ | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | EFI 2153 |
| ВИСОЧИНА: | 82.50 см |
| ШИРИНА: | 83.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 66.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 210 L |
| БРОЙ КОШНИЦИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | D |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 492 kWh |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 9550000027831 |






