| HEIGHT | 82.50 см |
| WIDTH | 104.50 см |
| DEPTH | 70.20 см |
| NET VOLUME | 281 L |
| Brand | LIEBHERR |
| MODEL: | CFe 1870 |
| HEIGHT: | 82.50 см |
| WIDTH: | 104.50 см |
| DEPTH: | 70.20 см |
| NET VOLUME: | 281 L |
| NUMBERS OF BASKETS: | 2 |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| LIGHTING ALARM: | Yes |
| SOUND POWER LEVEL: | 33.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | B |
| WARRANTY: | 2+8 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 9550000035065 |








