| ВИСОЧИНА | 82.50 см |
| ШИРИНА | 104.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 70.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 281 L |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | CFe 1870 |
| ВИСОЧИНА: | 82.50 см |
| ШИРИНА: | 104.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 70.20 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 281 L |
| БРОЙ КОШНИЦИ: | 2 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| СВЕТЛИННА АЛАРМА: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 33.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 9550000035065 |








