| HEIGHT | 84.50 см |
| WIDTH | 54.00 см |
| DEPTH | 50.00 см |
| NET VOLUME | 99 L |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDRC152FEE01 |
| HEIGHT: | 84.50 см |
| WIDTH: | 54.00 см |
| DEPTH: | 50.00 см |
| NET VOLUME: | 99 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 169 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 38.0 dB |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6940461935500 |





