| HEIGHT | 85.00 см |
| WIDTH | 109.00 см |
| DEPTH | 62.50 см |
| NET VOLUME | 287 L |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | FH29SG-T1000EH |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 109.00 см |
| DEPTH: | 62.50 см |
| NET VOLUME: | 287 L |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 227 kWh |
| SOUND POWER LEVEL: | 40.0 dB |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| EAN | 6951000322682 |












