| ВИСОЧИНА | 85.00 см |
| ШИРИНА | 109.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 62.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 287 L |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | FH29SG-T1000EH |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 109.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 62.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 287 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 227 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| EAN | 6951000322682 |












