| MAXPOWER-W | 1700.0 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| HEATING AREA-M2 | 20.00 m² |
| WALL MOUNTING | No |
| Brand | VEITO |
| MODEL: | CH1800RE |
| TYPE: | свободно стоящ |
| MAXPOWER-W: | 1700.0 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| HEATING AREA-M2: | 20.00 m² |
| MOISTURE RESISTANCE: | No |
| THERMOSTAT: | No |
| TIMER: | Yes |
| WALL MOUNTING: | No |
| ROTATABLE: | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF: | Yes |
| HEIGHT: | 81.00 см |
| WIDTH: | 17.00 см |
| LENGTH: | 8.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/СИВ |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8697412950171 |








