| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| HEATING AREA-M2 | 25.00 m² |
| WALL MOUNTING | Yes |
| Brand | VEITO |
| MODEL: | BLADE 2000 SILVER |
| TYPE: | стенен |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| HEATING AREA-M2: | 25.00 m² |
| MOISTURE RESISTANCE: | IP55 |
| THERMOSTAT: | No |
| TIMER: | Yes |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| ROTATABLE: | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF: | Yes |
| HEIGHT: | 13.00 см |
| WIDTH: | 90.00 см |
| LENGTH: | 9.00 см |
| COLOUR: | СИВ/ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8697412950447 |










