| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2 | 25.00 m² |
| МОНТАЖ НА СТЕНА | Да |
| Марка | VEITO |
| МОДЕЛ: | BLADE 2000 SILVER |
| ТИП: | стенен |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2: | 25.00 m² |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP55 |
| ТЕРМОСТАТ: | Не |
| ТАЙМЕР: | Да |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Да |
| ВЪРТЯЩ СЕ КОРПУС: | Не |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 13.00 см |
| ШИРИНА: | 90.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 9.00 см |
| ЦВЯТ: | СИВ/ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8697412950447 |










