| МОЩНОСТ W | 1700.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2 | 20.00 m² |
| МОНТАЖ НА СТЕНА | Не |
| Марка | VEITO |
| МОДЕЛ: | CH1800RE |
| ТИП: | свободно стоящ |
| МОЩНОСТ W: | 1700.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ-M2: | 20.00 m² |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | Не |
| ТЕРМОСТАТ: | Не |
| ТАЙМЕР: | Да |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Не |
| ВЪРТЯЩ СЕ КОРПУС: | Не |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 81.00 см |
| ШИРИНА: | 17.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 8.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8697412950171 |








