| PNEUMATIC TOOL TYPE | ГАЙКОВЕРТ |
| AIR CONSUMPTION | 200 |
| WORKING PRESSURE | 6 bar |
| Brand | STANLEY |
| MODEL: | 160157XSTN |
| PNEUMATIC TOOL TYPE: | ГАЙКОВЕРТ |
| AIR CONSUMPTION: | 200 |
| WORKING PRESSURE: | 6 bar |
| QUICK COUPLING INCLUDED: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 2.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 260 NM |
| EAN | 8016738708691 |


