| ТИП ПНЕВМАТИЧЕН ИНСТРУМЕНТ | ГАЙКОВЕРТ |
| НЕОБХОДИМ ВЪЗДУШЕН ДЕБИТ | 200 |
| РАБОТНО НАЛЯГАНЕ | 6 bar |
| Марка | STANLEY |
| МОДЕЛ: | 160157XSTN |
| ТИП ПНЕВМАТИЧЕН ИНСТРУМЕНТ: | ГАЙКОВЕРТ |
| НЕОБХОДИМ ВЪЗДУШЕН ДЕБИТ: | 200 |
| РАБОТНО НАЛЯГАНЕ: | 6 bar |
| ВКЛЮЧЕНА БЪРЗА ВРЪЗКА: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 260 NM |
| EAN | 8016738708691 |


