| PNEUMATIC TOOL TYPE | ТАКЕР |
| WORKING PRESSURE | 8 bar |
| Brand | TACWISE |
| MODEL: | HCN83P |
| PNEUMATIC TOOL TYPE: | ТАКЕР |
| WORKING PRESSURE: | 8 bar |
| CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.900 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ПИРОНИ 2.5-3.3 ММ: 38-83ММ |
| EAN | 5051439001811 |






| PNEUMATIC TOOL TYPE | ТАКЕР |
| WORKING PRESSURE | 8 bar |
| Brand | TACWISE |
| MODEL: | HCN83P |
| PNEUMATIC TOOL TYPE: | ТАКЕР |
| WORKING PRESSURE: | 8 bar |
| CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.900 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ПИРОНИ 2.5-3.3 ММ: 38-83ММ |
| EAN | 5051439001811 |