| ТИП ПНЕВМАТИЧЕН ИНСТРУМЕНТ | ТАКЕР |
| РАБОТНО НАЛЯГАНЕ | 8 bar |
| Марка | TACWISE |
| МОДЕЛ: | HCN83P |
| ТИП ПНЕВМАТИЧЕН ИНСТРУМЕНТ: | ТАКЕР |
| РАБОТНО НАЛЯГАНЕ: | 8 bar |
| КУТИЯ: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.900 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА ПИРОНИ 2.5-3.3 ММ: 38-83ММ |
| EAN | 5051439001811 |





