| POWER | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE | 19.00 bar |
| BEANS CONTAINER CAPACITY | 250 г |
| WATER TANK CAPACITY | 1400.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| Brand | DELONGHI |
| MODEL: | RIVELIA EXAM440.55.BG |
| TYPE: | FREE-STANDING |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| POWER: | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 19.00 bar |
| BEANS CONTAINER CAPACITY: | 250 г |
| WATER TANK CAPACITY: | 1400.00 ml |
| MAXIMUM CUP HEIGHT: | 140.0 см |
| USER PROFILES: | 4 |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| MILK JUG: | Yes |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| AUTOMATIC MILK FROTHER: | Yes |
| GROUND COFFEE OPTION: | Yes |
| WATER FILTER: | Yes |
| DRIP TRAY WITH WATER LEVEL IND: | Yes |
| DISPLAY TYPE: | TFT |
| HEIGHT: | 385.00 мм |
| WIDTH: | 430.00 мм |
| LENGTH: | 245.00 мм |
| COLOUR: | БЕЖОВ |
| WEIGHT: | 9.70 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 12.000 kg |
| EAN | 8004399026711 |


















