| POWER | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| BEANS CONTAINER CAPACITY | 260 г |
| WATER TANK CAPACITY | 1700.00 ml |
| Brand | KRUPS |
| MODEL: | EA910E10 |
| TYPE: | FREE-STANDING |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| POWER: | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| GRINDER TYPE: | METAL |
| GRINDER SETTINGS: | 5 |
| BEANS CONTAINER CAPACITY: | 260 г |
| WATER TANK CAPACITY: | 1700.00 ml |
| ADJUSTABLE CHUTE HEIGHT: | Yes |
| FRAGRANCE STRENGTH SETTINGS: | Yes |
| DRIP TRAY WITH WATER LEVEL IND: | Yes |
| AUTO CLEANING: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 9.500 kg |
| EAN | 3016661173523 |















