| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 260 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1700.00 ml |
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ: | EA910E10 |
| ТИП: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ТИП КАФЕМЕЛАЧКА: | МЕТАЛНА |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА СМИЛАНЕ: | 5 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР: | 260 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1700.00 ml |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧИНАТА НА УЛЕЯ: | Да |
| НАСТРОЙКИ НА СИЛАТА НА АРОМАТА: | Да |
| ТАВИЧКА ЗА ОTЦЕЖДАНЕ С ИНДИКАТ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 9.500 kg |
| EAN | 3016661173523 |















