| POWER | 1500.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| BEANS CONTAINER CAPACITY | 275 г |
| WATER TANK CAPACITY | 1900.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | EP8757/20 |
| TYPE: | FREE-STANDING |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| POWER: | 1500.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| GRINDER TYPE: | CERAMIC |
| GRINDER SETTINGS: | 12 |
| BEANS CONTAINER CAPACITY: | 275 г |
| WATER TANK CAPACITY: | 1900.00 ml |
| NUMBER OF AUTOMATIC DRINKS: | 54 |
| USER PROFILES: | 8 |
| MILK JUG: | Yes |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| AUTOMATIC MILK FROTHER: | Yes |
| DISPLAY TYPE: | TFT |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 11.825 kg |
| EAN | 8720389064807 |














