| PUMP PRESSURE | 19.00 bar |
| BEANS CONTAINER CAPACITY | 375 г |
| WATER TANK CAPACITY | 2300.00 ml |
| Brand | SIEMENS |
| MODEL: | TQ903R09 |
| TYPE: | FREE-STANDING |
| PUMP PRESSURE: | 19.00 bar |
| GRINDER TYPE: | CERAMIC |
| GRINDER SETTINGS: | 6 |
| BEANS CONTAINER CAPACITY: | 375 г |
| WATER TANK CAPACITY: | 2300.00 ml |
| MILK JUG CAPACITY: | 0.70 ml |
| ADJUSTABLE CHUTE HEIGHT: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРНО / ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 13.120 kg |
| EAN | 4242003904961 |


















