| НАЛЯГАНЕ | 19.00 bar |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 375 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 2300.00 ml |
| Марка | SIEMENS |
| МОДЕЛ: | TQ903R09 |
| ТИП: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| НАЛЯГАНЕ: | 19.00 bar |
| ТИП КАФЕМЕЛАЧКА: | КЕРАМИЧНА |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА СМИЛАНЕ: | 6 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР: | 375 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 2300.00 ml |
| КАПАЦИТЕТ НА КАНАТА ЗА МЛЯКО: | 0.70 ml |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧИНАТА НА УЛЕЯ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРНО / ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 13.120 kg |
| EAN | 4242003904961 |


















