| CAPSULES TYPE | NESCAFE DOLCE GUSTO |
| POWER | 1500.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 800.00 ml |
| Brand | KRUPS |
| MODEL: | PICCOLO XS KP1A3AF0 |
| CAPSULES TYPE: | NESCAFE DOLCE GUSTO |
| POWER: | 1500.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 800.00 ml |
| HOT AND COLD DRINKS: | Yes |
| TOUCH CONTROL: | No |
| AUTOSHUT OFF: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3045380028180 |









