| CAPSULES TYPE | LAVAZZA A MODO MIO |
| POWER | 1250.00 W |
| WATER TANK CAPACITY | 900.00 ml |
| Brand | SMEG&LAVAZZA |
| MODEL: | RED |
| CAPSULES TYPE: | LAVAZZA A MODO MIO |
| POWER: | 1250.00 W |
| WATER TANK CAPACITY: | 900.00 ml |
| HOT AND COLD DRINKS: | No |
| TOUCH CONTROL: | No |
| AUTOMATIC STOP OF THE DRINK: | Yes |
| AUTOSHUT OFF: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.850 kg |
| EAN | 8000070042810 |








