| POWER | 200.00 W |
| CAPACITY | 85 г |
| Brand | KRUPS |
| MODEL: | GX204D10 |
| POWER: | 200.00 W |
| CAPACITY: | 85 г |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.880 kg |
| EAN | 3045380022140 |






i
"" Today
| POWER | 200.00 W |
| CAPACITY | 85 г |
| Brand | KRUPS |
| MODEL: | GX204D10 |
| POWER: | 200.00 W |
| CAPACITY: | 85 г |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.880 kg |
| EAN | 3045380022140 |