| МОЩНОСТ | 200.00 W |
| КАПАЦИТЕТ | 85 г |
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ: | GX204D10 |
| МОЩНОСТ: | 200.00 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 85 г |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.880 kg |
| EAN | 3045380022140 |






i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 200.00 W |
| КАПАЦИТЕТ | 85 г |
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ: | GX204D10 |
| МОЩНОСТ: | 200.00 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 85 г |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.880 kg |
| EAN | 3045380022140 |