| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | CANVAS GO! PLUS SDCG4/64 |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | CLASS 10/UHS-I/U3/A2 |
| READ SPEED: | ДО 200 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617347890 |






i
"" Today
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | CANVAS GO! PLUS SDCG4/64 |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | CLASS 10/UHS-I/U3/A2 |
| READ SPEED: | ДО 200 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617347890 |