| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | MICRO SDCE/64 |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 95MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617290226 |





i
"" in 7 days
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | KINGSTON |
| MODEL: | MICRO SDCE/64 |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 95MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 740617290226 |