| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | KINGSTON |
| МОДЕЛ: | MICRO SDCE/64 |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 95MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 740617290226 |





i
"" до 7 дни
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 64 GB |
| Марка | KINGSTON |
| МОДЕЛ: | MICRO SDCE/64 |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 64 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 95MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 740617290226 |