| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 32 GB |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | 32GB UHS-1 80MB/s |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 32 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 80 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8719274669111 |





| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 32 GB |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | 32GB UHS-1 80MB/s |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 32 GB |
| CLASS: | 10 |
| READ SPEED: | ДО 80 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8719274669111 |