| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 32 GB |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | 32GB UHS-1 80MB/s |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 32 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 80 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719274669111 |





| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 32 GB |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | 32GB UHS-1 80MB/s |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 32 GB |
| КЛАС: | 10 |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 80 MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719274669111 |