| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | EVO+ 64GB 130MB/S |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | А1 |
| READ SPEED: | ДО 130 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806092411142 |



| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 64 GB |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | EVO+ 64GB 130MB/S |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 64 GB |
| CLASS: | А1 |
| READ SPEED: | ДО 130 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8806092411142 |