| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | EXPRESS 128GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| CLASS: | U3 А1 EX XC-I |
| READ SPEED: | ДО 880MB/S |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659202088 |



i
"" in 7 days
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | EXPRESS 128GB |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| CLASS: | U3 А1 EX XC-I |
| READ SPEED: | ДО 880MB/S |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 619659202088 |