| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | EXPRESS 128GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | U3 А1 EX XC-I |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 880MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659202088 |



i
"" до 7 дни
| ТИП | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА | 128 GB |
| Марка | SANDISK |
| МОДЕЛ: | EXPRESS 128GB |
| ТИП: | MICRO SD |
| РАЗМЕР НА ПАМЕТТА: | 128 GB |
| КЛАС: | U3 А1 EX XC-I |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | ДО 880MB/S |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 619659202088 |