| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | N.SWITCH 128GB 100MB/S |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659171520 |



i
"" Today
| TYPE | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY | 128 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | N.SWITCH 128GB 100MB/S |
| TYPE: | MICRO SD |
| MEMORY CAPACITY: | 128 GB |
| READ SPEED: | ДО 100 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659171520 |